Dünya genelinde zararları kabul edilmeye başlayan tütün ürünlerine alternatif olarak elektronik sigaralar üretilmeye başlamıştır ve www.peravape.com sizlere en iyi buhar bazlı sigara deneyimini yaşatmak için kurulmuştur. İngiltere’de yapılan araştırmalar ile buhar mekanizmalarına dayalı tütün kullanımının direkt olarak sigara kullanımından %95 oranında daha az zararlı olduğu sonucuna varılmaktadır. Bu yüzden sigarayı bırakmak isteyen kişilere elektronik sigara doktorlar tarafından tavsiye ediliyor.

Türkiye'nin en büyük online elektronik sigara ve likit  mağazası!” sloganıyla çıktığımız bu yolda ana amacımız kişileri tütün bağımlılığından kurtarmak ve yaşam kalitesinin yükseltmektedir. Elektronik sigara kullanmak sağlığınız için olumlu sonuç verdiği gibi sosyal olarak da sizi desteklemektedir. Buharlaştırılmış nikotin likitleri ile üzerinize sinen kötü kokulardan kurtulacaksınız!  

Sizler için en kaliteli hizmeti vermek için ürünlerimizi özel olarak seçiyoruz ve piyasadaki üstün markaları tercih ediyoruz. Böylece sahte ürünlerin yol açtığı zararlardan da kurtulmuş oluyorsunuz. Sitemiz elektronik sigara likitleri, ithal Premium likitler, atomizer, pil ve yedek parça hizmeti vermektedir. Tek tıkla sipariş edebileceğiniz bu ürünlere www.peravape.com kalitesi ve farklı ödeme yöntemleriyle ulaşabilirsiniz.

Vizyon

PeraVape.com sektördeki lider konumuna yakışır bir biçimde en kaliteli ürünleri müşterilerine servis etmekte ve sigara bağımlılığı olan kişileri en az zararla bu bağımlılıktan kurtarmayı vizyon edinmektedir.